top of page

UAB EkoDrena - tai progresyvią reguliuojamo drenažo sistemą gaminanti ir diegianti įmonė. Esame vienintelė tai daranti įmonė Baltijos valstybėse. Įmonė yra išsikėlusi sau 2 pagrindinius tikslus. Pirmasis - padėti ūkininkams užauginti didesnį derlių ir sumažinti derliaus sumažėjimą dėl sausringų periodų augalų vegetacijos laikotarpiu. Antrasis, ne ką mažiau svarbus, sumažinti taršą Baltijos jūros regione, reguliuojamojo drenažo pagalba sustabdant trąšų išplovimą iš dirvožemio. Reguliuojamo drenažo nuotėkis su kuriuo išteka ir ištirpęs azotas, bei kitos maistinės medžiagos gali sumažėti iki 90 proc. lyginant su įprastiniu drenažu.

Įrenginių kokybė

Laser Cut Steel

Visus gaminius gaminame tik iš aukščiausios rūšies medžiagų. Įrenginiai yra atsparūs vandens poveikiui, oro, temperatūros svyravimams, lietuviškam įšalui. Visiems gaminiams teikiame 12 mėnesių garantiją, tačiau tikime, kad jie nepriekaištingai tarnaus dešimtmečiais.

Profesionalumas

Esame subūrę profesionalų komandą, kuri turi ilgametę patirtį melioracijos, aplinkosaugos, agronomijos, projektų valdymo ir darbų organizavimo srityse. Siekiame parduoti klientui ne produktą, bet sprendimą didesniam derliui pasiekti. Todėl suprojektuosime jūsų sklypui geriausiai tinkančią sistemą, ją pagaminsime ir sumontuosime.

Misija

Shore

Nors esame pelno siekianti organizacija, tačiau mūsų vienas iš tikslų - pagerinti ekologinę situaciją Baltijos jūros regione. Kadangi pagrindinis Baltijos jūros ir jos regiono ūpių teršėjas yra trąšos, išplaunamos iš dirbamų dirvožemių, tikime, kad mūsų sukurtos sistemos pagalba, galime stipriai pagerinti šių vandenų būklę, užkirsdami bereikšmį trąšų išplovimą iš dirvožemio.

bottom of page